לפגישת יעוץ חייגו : 054-742-2119

.אודותינו

ברוכים הבאים לאתר סופר מטבחים. החברה מתמחה בעיצוב מטבחים ושיווק מטבחים במגוון רחב מאוד של סגנונות. המטרה המרכזית שלנו היא לספק ללקוח מטבח מעוצב ברמה הגבוהה ביותר שניתן, בין אם מדובר במוצר עצמו, בגימור, ברמת החומר ועוד. 

תהליך העבודה איתנו כולל כמה שלבים. ראשית, אנחנו ממתינים לטלפון שלכם על מנת שנוכל לתאם פגישה באולם התצוגה הענק שלנו (180 מ"ר) בפתח תקווה. באולם התצוגה תוכלו להתרשם מסוגים שונים של מטבחים – מטבח כפרי, מודרני, פורמייקה, זכוכית ומטבח פולימר.

לאחר מכן תוכלו להיפגש עם המעצבת לתוכנית בתלת מימד ושם תזכו לראות מקרוב איך יכול להיראות המטבח שלכם – הצבעים, השיש, איך נפתחות המגירות ובקיצור – מה בדיוק תקבלו מאיתנו. בהמשך לאחר שניצור את התוכנית בהדמייה ממוחשבת ביחד איתכם תקבלו הצעת מחיר.

סגרתם? מעולה. זה הזמן לייצר. אנשי המדידות יגיעו אליכם כדי לקחת את כל הפרטים, נבנה שוב את המטבח בתוכנית תלת מימד על בסיס המדידות הקיימות. ואז תתקיים פגישה נוספת עם המעצבים על תכנון המטבח. שם תסגרו איפה בדיוק יהיה כל דבר, איזו מגירה תהיה עמוקה, איפה יהיו הסירים, נתחשב בצרכים כגון (מוגבלויות, כשרות, ילדים ועוד). אחרי הסגירה על התוכנית הרשמית המטבח יוצא לייצור ובתוך 40 ימי עסקים תזכו להתחדש במטבח מעוצב מקסים. 

 

אנחנו שואפים על הקפדה של רמת גימור גבוהה מאוד, פירזול עם אחריות לכל חיי המוצר מחברת בלום וכמובן חזיתות איכותיות ויפות. המטבח עובר בקרת איכות קפדנית לפני שהוא יוצא ללקוח, הוא מורכב במפעל על מנת שלא ייחסר שום פרט. הכל במטרה לשלוח ללקוח את המטבח ולסיים את ההרכבה בתוך יום אחד.

אנחנו שואפים תמיד לחשוב מחוץ לקופסא, איך לעשות מטבח שמתאים במיוחד עבורכם. כמוכן, אנחנו משתמשים בכל הטכנולוגיות הקיימות כיום בשוק, מבחינת פרופילים, ידיות, חזיתות, פרזול מתקדם, עיצוב מוקפד וכו'. המטבחים שלנו עשויים עץ סנדביץ' עם חזיתות לפי בחירה (זכוכית, פורמייקה, עץ מלא ועוד). המגירות הן מגירות ליגרבוקס המיוצרות במפעל של בלורן במכונת CNC. המגירה, הכוללת סגירה שקטה באיכות גבוהה ואפס תקלות, מגיעה מוכנה לפי מידה.

לאחר הרכבת המטבח, אנחנו נמדוד את השיש איתו תעבדו. עם מכונת מדידה בלייזר ברמת דיוק מאוד גבוהה וביחד נבצע את ההתאמה של השיש למצב של הקיר. אם הקיר עקום או מעוגל, אז כדי למנוע חדירת מים, יש לדאוג כי השיש יהיה צמוד לקיר במידה המקסימלית. תוכנית מדידות השיש עוברת למכונת CNC החותכת את השיש בצורה נכונה ומדויקת. בנוסף, אנחנו מעניקים אחריות לשבע שנים על גוף המטבח, אחריות ל-10 שנים על חזיתות המטבח ואחריות על הפרזול לכל חיי המוצר. 

מוזמנים להגיע לאולם התצוגה שלנו ברחוב בן ציון גאליס 18, בפתח תקווה. האולם נמצא עם גישה נוחה וחנייה צמודה. מחכים לכם. סופר מטבחים, שלמות זה הצד החזק שלנו.

 

.לקוחות ממליצים

מקצוענים!!

אלי כהן

מעולה ונראה. מהמממםם!!

בטי סולימן

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
X