לפגישת יעוץ חייגו : 054-742-2119

.מטבח יפה

מטבח יפה לא חייב להיות דווקא סגנון מסוים של מטבח. מטבחים יפים יכולים להיות איטלקיים, כפריים, אך גם מטבחים מודרניים, או מטבחי פולימר חלקים יכולים להיות מרהיבים. מה שהופך את המטבח ליפה, הוא עמידה נוקשה בכללי העיצוב של סגנון המטבח אותו בחרנו. כאשר מקפידים על כל פרט ופרט עד הסוף, נוצר היופי של המטבח. אנו ניתן סקירה כללית כיצד לשמור על היופי של המטבח.

כדאי לשמור על ניגודיות בין צבעים:

כאשר בוחרים צבע למטבח, כדאי לשמור על ניגודיות בין הצבעים. למשל: שילוב של שחור – אפור, יפה פחות משילוב שחור- לבן. באופן כללי, לבן יכול להשתלב בצורה יפה עם כל צבע, כאשר מבצעים את השילוב בצורה נכונה. כאשר רוצים לשלב בין 2 צבעים כהים, כדאי ש 2 הצבעים יהיו כהים. כמו למשל: חום כהה, יחד עם שחור, או חום בהיר יחד עם שחור עדין.

כיצד לבצע את שילוב הצבעים?

לכל סוג מטבח שתבחרו, צריכים להיות כללים ברורים יגרמו ששילוב הצבעים ייצור מטבח יפה. הכלל הראשון והבסיסי, הוא הפרדה בין גוון השיש, לבין גווני הארונות והמטבח. אולם, הפרדה זו אינה מספיקה. בשביל ליצור מראה מושלם של מטבח, יש צורך לדאוג שגם השולחנות והכיסאות יהיו בצבעים זהים לצבעי המטבח. בדרך כלל, כדאי שחיפוי השולחן יהיה זהה לחיפוי השיש, וגם צבעי הכיסאות.

להתאים את סגנון העיטורים במטבח:

מטבח יפה, הוא מטבח שיש בו עיטורים. סוג העיטורים, מתאים לסוג המטבח. במטבח מודרני, עיטור יפה הוא פס עיטור מברזל. במטבחים אטלקיים כדאי לשלב עיטורים דקורטיביים. במטבח כפרי, העיטור יהיה חיפוי לבני. אולם, בכל סוג עיטור, צריך שצבע העיטור, יהיה הגוון השני של המטבח- גוון השיש והשולחן. שיפוץ מטבח ישן או בניית מטבח בבית חדש, מלאות בהתחדשות ובתחושת סיפוק והתרגשות.

עם זאת, שיפוץ הבית בכלל והמטבח בפרט עלולים לעלות סכומים לא מבוטלים ולגרום אפילו לערעור בתקציב המשפחתי. אנשים רבים אינם יכולים להרשות לעצמם להשקיע הון עתק על שיפוץ מטבח אופנתי ואיכותי אך עדיין מעוניינים במטבח איכותי, נוח ומעוצב בעיצוב עדכני יפה. חברת מביאה בשורה לאנשים אלו: ניתן לרכוש מטבח איכותי בעיצוב מרהיב גם בלי לשלם סכומי כסף גבוהים במיוחד.

מהו מטבח איכותי?

מטבח איכותי נמדד בכמה פרמטרים: האחד, רמת הגמורים, פרזולים איכותיים, טיב חומרי הגלם ופתרונות אחסון מתקדמים שגורמים לניצול מקסימאלי של השטח הנתון. אביזרי עיצוב למטבח מוסיפים אף הם שיק מיוחד לעיצוב של המטבח. כדי לרכוש מטבח איכותי על פי הפרמטרים הנזכרים לעיל, אין צורך לשלם סכומי כסף גבוהים. אפשר לתכנן מטבח איכותי ביותר ולא להתפשר כלל על האיכות. כיצד? מה שמייקר פעמים רבות את המטבח הם דווקא אביזרי המטבח היוקרתיים והחדשניים שמעלים מאוד את המחיר. זוהי אפשרות אחת לשלם מחיר שפוי על המטבח מבלי להתפשר על האיכות ועל העיצוב שלו.

מטבחים ממבצעים

כמה פעמים בשנה בדרך כלל קרוב לסוף שנת המס ובחודשי הקיץ, עורכות חברות רבות לייצור מטבחים מבצעי ענק שמוזילים את המחירים באחוזים ניכרים, אם אינכם רוצים לשלם הרבה כסף על מטבח איכותי, היאזרו בסבלנות והמתינו לעונות המבצעים השונות במהלך השנה, כך תצאו מורווחים, תרכשו מטבח איכותי מחברה טובה ותשלמו עליו מחיר משתלם ביותר. אפשרות זו מתאימה במיוחד לאלו מבניכם שאינם מתעקשים דווקא על טרנדים עיצוביים ועל הצעקה האחרונה בתחומי העיצוב.

חברת SOFER KITCHENS תסייע לכם למצוא את המטבח שמתאים לכם ולאורח החיים היומיומי שלכם במטבח. אנו נעזור לאלו מבינכם שמוגבלים בתקציב להתכוונן ולהוציא את הכסף על הדברים החשובים באמת במטבח כמו נוחות, פתרונות אחסון חכמים שיחסכו לכם הרבה מקום ויעניקו הרבה נוחות, חומרי גלם איכותיים ורמת גמורים גבוהה. המקצועיות והניסיון הרב שלנו בתחום, יחסכו לכם הרבה ריצות וטרחה מיותרת. אצלנו תעצבו לכם מטבח בכיף ובקלות.

קרא עוד: מטבח איטלקי

.מאמרים נוספים בנושא

עיצוב מטבחים מודרניים

מטבחים מודרניים הינם חלק בלתי נפרד מהחזון העיצובי של כל בית, זאת מכיוון שכיום הם משמשים לא רק להכנת מזון ואחסנתו, אלא גם לאירוח. חשיבותו של עיצוב המטבח נראית במיוחד...קרא עוד >>

סוגי מטבחים ועיצובים מובילים

המטבח הוא מקום המפגש של כל בני המשפחה. בחדר זה מתרחשים כל השיחות המעניינות סביב שולחן האוכל. עד היום אנחנו קוראים לכינוס של בכירים בנוגע להתייעצויות מדיניות המטבחון. זאת על...קרא עוד >>

הזכוכית כאלמנט עיצובי מקסים

חיפויי זכוכית מעניקים לכל מקום מראה מבריק ונקי. פעולה זו משדרגת משמעותית את עיצוב הבית מבלי להזדקק לשיפוצים נרחבים ויקרים המחייבים היערכות לוגיסטית נרחבת והכנה של הרבה מזומנים. המשחק עם חיפויי...קרא עוד >>

מטבח כפרי מודרני

מטבח כפרי מודרני הוא אחד מסוגי המטבחים האהובים והנפוצים ביותר בארץ, דווקא בגלל השילוב הייחודי שלו, שכביכול תלוש מן המציאות. הסגנון הכפרי והסגנון המודרני שונים מאד זה מזה, אך היתרונות...קרא עוד >>

מטבח קטן

המטבח הוא החדר הכי פונקציונאלי מבין חדרי הבית. הוא משמש אותנו לשם הכנת האוכל ובישולו, במטבח אנו מארגנים את האוכל להגשה ולעיתים אף אוכלים את הארוחה במטבח, בפורום זוגי או...קרא עוד >>
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
X